Apollon Limassol vs Dila — Analiza i Kvote | UEFA Evropa Konferencijska Liga | 28/07/2026

Dok se Apollon Limassol i Dila pripremaju za susret u UEFA Evropa Konferencijskoj Ligi, statistike pokazuju da će to biti nepredvidiv meč. Apollon dolazi sa nizom promenjivih rezultata, dok Dila pokazuje određenu stabilnost u gostima. Iako Apollon ima nešto bolji prosek golova kod kuće sa 1.7 po meču, njihov nedavni pad forme može biti značajan

23.07.2026 07:16
UEFA Evropa Konferencijska Liga|28/07/2026
Apollon Limassol
34%
VS
Dila
36%
34%
30%
36%
Apollon LimassolNerešeno 30%Dila
🏆
Prognoza
Dila
Preko 2.5 golova
NE
43% verovatnoća
🔁
Oba tima daju gol
NE
48% verovatnoća
Pouzdanost modela
79%
59%Tačnost modela (poslednjih 60 dana) — 119/203
★ NAJBOLJA OPKLADA
Dila Pobeda
Model daje Dili 36% šansi za pobedu, što je u skladu sa kvotom 2.36. Apollon Limassol je u padu forme sa 1.4 poena po meču, dok Dila pokazuje stabilnost. Apollon je u poslednjih 5 mečeva postigao samo 1.45 golova po utakmici, dok Dila ima bolju odbranu sa prosečno 1 golom primljenim po meču.
💡 Dila je osvojila 4 od poslednjih 10 gostujućih mečeva, što ukazuje na njihovu sposobnost da se nose sa pritiskom na strani, dok Apollon Limassol ima pad forme sa samo 1.4 poena po meču u poslednje vreme.
Konačan rezultat
Apollon Limassol 3 : 0 Dila
Naša prognoza: 2 ✗

Dok se Apollon Limassol i Dila pripremaju za susret u UEFA Evropa Konferencijskoj Ligi, statistike pokazuju da će to biti nepredvidiv meč. Apollon dolazi sa nizom promenjivih rezultata, dok Dila pokazuje određenu stabilnost u gostima. Iako Apollon ima nešto bolji prosek golova kod kuće sa 1.7 po meču, njihov nedavni pad forme može biti značajan faktor. Dila, s druge strane, beleži solidan učinak u odbrani, primajući u proseku samo 1 gol po meču na gostovanjima. Ovo obećava susret u kojem nijedna ekipa neće lako popustiti.

📊 Statistika timova
Apollon Limassol
NPPPP
9
Pobede
6
Nerešeno
5
Porazi
Prosek datih1.45
Prosek primljenih1.3
Preko 2.545%
OTG55%
Sačuvane mreže6
Bez gola5
Kod kuće6P 2N 2P
U gostima3P 4N 3P
Dila
PPPPP
8
Pobede
2
Nerešeno
10
Porazi
Prosek datih1.15
Prosek primljenih1
Preko 2.540%
OTG40%
Sačuvane mreže7
Bez gola7
Kod kuće4P 2N 4P
U gostima4P 0N 6P

Kako su se Ovi Timovi Sreli Pre

Bez dostupnih podataka o prethodnim susretima između Apollon Limassola i Dile, analizu moramo fokusirati na njihove trenutne forme i taktičke postavke. Apollon ima nešto bolji napadački učinak kod kuće, dok Dila pokazuje sposobnost zadržavanja protivnika na malom broju postignutih golova u gostima. Ovi faktori mogu biti ključni u određivanju ishoda, ali nedostatak direktnih susreta otežava predikciju na osnovu istorijskih podataka. Ovo može značiti da će trenutna forma i taktičke prilagodbe imati veći uticaj nego inače.

 

Konačna Presuda

Apollon Limassol će verovatno pokušati da iskoristi svoju domaću prednost, ali njihova nedavna forma ukazuje na moguće probleme u odbrani. Dila, sa svojim stabilnim gostujućim nastupima, može iskoristiti svaku defanzivnu slabost domaćina. Model predviđa 36% šansi za pobedu Dile, što je pojačano njihovim nedavnim učinkom. Kvota 2.36 za pobedu Dile odražava ovu statističku prednost. S obzirom na nepredvidivost Apollonove forme, Dvostruka šansa na Dilu može biti sigurnija opcija.

Sistemi u Sukobu: Taktički Slučaj

Glavno taktičko pitanje ovog meča je kako će Apollon Limassol neutralizovati stabilnu odbranu Dile. Apollon obično koristi formaciju koja se oslanja na kontrolu sredine terena, ali njihova nedavna niska preciznost pasa može biti problem. S druge strane, Dila preferira formaciju 4-3-3 koja im omogućava brze kontre i iskorišćavanje prostora iza protivničke odbrane. Apollon će verovatno pokušati da uspostavi kontrolu poseda, dok će Dila čekati prilike za brze napade. Ključna tačka utakmice biće sredina terena gde će Apollon pokušati da uspostavi dominaciju, dok će Dila tražiti prilike za presing i brze tranzicije.

Snaga Ekipi: Ko Ima Dubinu?

Pregled statistika pokazuje da Apollon Limassol ima promenjivu formu, sa oscilacijama u rezultatima kroz sezonu. Njihova defanzivna stabilnost je pod znakom pitanja, dok su u napadu pokazali sposobnost da postignu gol, ali ne konzistentno. Dila, s druge strane, ima stabilniju defanzivnu liniju iako im napad nije uvek efikasan. Nedostatak povreda u oba tima znači da će oba trenera moći da računaju na svoje najbolje igrače, ali Apollon će morati da pronađe način da poboljša svoju defanzivnu igru kako bi neutralisao napade Dile.

 

Odlučujući Statistički Bojni Polja

Tri ključna duela koja će odrediti ishod ovog meča su: Apollonov napad protiv Diline odbrane, gde Apollon postiže prosečno 1.7 golova kod kuće dok Dila prima prosečno 1 gol na strani; zatim, sredina terena gde će Apollon pokušati da kontroliše igru protiv Diline taktičke discipline; i konačno, sposobnost da iskoriste prekide, gde Dila često pokazuje slabosti. Najvažniji od ovih duela je Apollonov napad protiv Diline odbrane, jer će sposobnost Apollona da probije stabilnu Dilinu odbranu verovatno odlučiti ishod.

Često postavljana pitanja

1
Kakva je nedavna forma Apollon Limassola?
Apollon Limassol je u poslednjih pet mečeva zabeležio dve pobede, jedan remi i dva poraza. Njihov domaći učinak je solidan sa šest pobeda, prosečno 1.7 postignutih golova po meču i nekoliko čistih mreža. Međutim, opadajuća forma sa 1.4 poena po meču ukazuje na probleme.
2
Šta je na kocki u meču Apollon Limassol protiv Dile?
Bez dostupnih podataka o ligi, teško je precizno reći šta je na kocki. Ipak, ovaj meč u UEFA Evropa Konferencijskoj Ligi za oba tima predstavlja priliku za afirmaciju na evropskoj sceni.
3
Da li je Dvostruka šansa opklada vredna za Apollon Limassol protiv Dile?
Dvostruka šansa na Dilu (X2) može biti isplativa s obzirom na kvotu 1.66. S obzirom na trenutnu formu i defanzivnu stabilnost Dile, ovaj market nudi dobru zaštitu protiv neizvesnog ishoda.
4
Da li je opklada na Preko 1.5 golova sigurna u meču Apollon Limassol protiv Dile?
Model predviđa 71% šansi za Preko 1.5 golova. Obe ekipe su često igrale na dva ili više golova u poslednjih 20 mečeva, što ovu opkladu čini relativno sigurnom.
.fap-rel-wrap{display:grid;grid-template-columns:1fr 1fr;gap:16px;margin:28px 0 0;font-family:-apple-system,BlinkMacSystemFont,Segoe UI,Roboto,sans-serif}.fap-rel-block{background:#f8fafc;border:1px solid #e2e8f0;border-radius:12px;padding:14px 16px}.fap-rel-title{font-size:12px;font-weight:700;color:#475569;text-transform:uppercase;letter-spacing:.05em;margin:0 0 10px}.fap-rel-list{margin:0;padding:0;list-style:none;display:flex;flex-direction:column;gap:6px}.fap-rel-list li a{font-size:13px;color:#2563eb;text-decoration:none;line-height:1.4;display:block}.fap-rel-list li a:hover{text-decoration:underline}@media(max-width:640px){.fap-rel-wrap{grid-template-columns:1fr}}

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Scatter.RS
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.